ویدیوها


ویژه
چکیدۀ خبرها
خبرها
خدمات

نخست وزیر اسراییل به اتهام رشوه محاکمه شد

۱۳۹۶-۱۱-۲۵

پولیس اسرائیل شام روز گذشته از محاکمه بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل به اتهام دریافت رشوه و خیانت در امانت خبر داد. پولیس اسراییل پس از یک سال تحقیق در خصوص دو دوسیه فساد علیه نخست وزیر این تصمیم را اعلام کرده است.

بر اساس اعلامیه پولیس اسراییل، بنیامین نتانیاهو و همسرش به ارزش ده‌ها هزار دالر تحفه به دست آورده اند. از سویی هم گفته شده است که نتانیاهو در بدل جلوگیری از نشرات یک روزنامه مخالف اش وارد معالمه‌های مخفی نیز شده است.

بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسراییل که از آغاز سال 2017 میلادی چندین بار مورد سوال قرار گرفت در صحبت با رسانه‌ها اتهام پولیس و دادستانی کل این کشور را شدیداً رد کرده است.
عکاس: الهام حسین قاطع

طالبان پنج کارمند ماین روبی را در کندهار به گلوله بستند 2018-05-21

مسوولان امنیتی کندهار می‌گویند، این کارمندان که مصروف ماین روبی مسیر پروژه تاپی در ولسوالی میوند کندهار بودند، هدف حمله مسلحانه قرار گرفتند.

طالبان با حملات می خواهند میان مردم فاصله ایجاد کنند 2018-05-21

سرور دانش معاون دوم رییس جمهورمی‌گوید، گروه طالبان همچنان با رویکردهای جدید می خواهد، حکومت افغانستان را وادار به معامله با حامیان خارجی اش کند.

یکصد خانواده از کمک های بنیاد خیریه نبی زاده مستفید شدند 2018-05-21

مسوولان بنیاد خیریه نبی زاده می گویند این کمک ها شامل آرد و روغن می باشد که به مستحق ترین افراد در ماه مبارک رمضان مساعدت کرده است.