ویدیوها


ویژه
چکیدۀ خبرها
خبرها
خدمات

نخست وزیر اسراییل به اتهام رشوه محاکمه شد

۱۳۹۶-۱۱-۲۵

پولیس اسرائیل شام روز گذشته از محاکمه بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل به اتهام دریافت رشوه و خیانت در امانت خبر داد. پولیس اسراییل پس از یک سال تحقیق در خصوص دو دوسیه فساد علیه نخست وزیر این تصمیم را اعلام کرده است.

بر اساس اعلامیه پولیس اسراییل، بنیامین نتانیاهو و همسرش به ارزش ده‌ها هزار دالر تحفه به دست آورده اند. از سویی هم گفته شده است که نتانیاهو در بدل جلوگیری از نشرات یک روزنامه مخالف اش وارد معالمه‌های مخفی نیز شده است.

بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسراییل که از آغاز سال 2017 میلادی چندین بار مورد سوال قرار گرفت در صحبت با رسانه‌ها اتهام پولیس و دادستانی کل این کشور را شدیداً رد کرده است.
عکاس: الهام حسین قاطع

اکثریت مردم خواستار نظام غیر متمرکز در کشور هستند 2018-02-22

پژوهش تازه مرکز مطالعات استراتیژیک افغانستان در مورد چگونگی نظام سیاسی در کشور نشان می‌دهد که بیشتر اشتراک کننده گان، خواهان تغییر نظام متمرکز شده اند

دوستم: بدون حضور من با طالبان گفتگو صورت نخواهد گرفت. 2018-02-22

معوان اول ریاست جمهوری که در مراسم گرامی‎داشت از سالگرد امیر علی شیرنوایی سخن می‎زد تأکید کرد که بدون حضور او مذاکره با طالبان ناممکن است.

افغانستان یکی از چهار کشور فاسد جهان است 2018-02-22

بر بنیاد گزارش نهاد جهانی شفافیت، افغانستان در سال 2017 میلادی پس از سومالیا، سودان‎جنوبی و سوریه مقام چهارم فاسدترین کشور جهان را گرفت.