ویدیوها


ویژه
چکیدۀ خبرها
خبرها
خدمات

«توطیه‌ای ارگ باعث شد که من استعفا کنم.»

۱۳۹۶-۱۱-۲۵

نجیب الله آزاد معاون پیشین سخنگوی ریاست جمهوری دلیل کنار رفتن اش ازین سمت را به توطیه‌ برخی از حلقات نزدیک به رییس جمهور نسبت می‌دهد.

 

در حالی که ریاست جمهوری از برکناری نجیب‌الله  آزاد معاون پیشین سخنگوی رییس جمهور خبر داده است، او با حضور در یک نشست خبری می‌گوید که به دلیل برخی توطیه‌های که علیه او در ریاست جمهوری جریان داشت ناگزیر از سمتش استعفا کرده است.

هرچند که او از این حلقه‌ای خاص  نامی نمی‌برد اما می‌گوید که این گروه فاسد در ریاست جمهوری مانع رسیدن پیام استعفایش به ریاست جمهوری شده است.

آقای آزاد گفته می‎گوید:« در دوره‎ای کاری ام در ریاست جمهوری شاهد فعالیت‎های سوال برانگیز بودم. یکی از آنها محدودیت‎های بود که من نمی‎توانستم با رسانه‎ها ارتباط برقرار کنم.»

آقای آزاد می‎افزاید که  علت ممانعت رسیدن استعفانامه اش به رییس جمهور بخشی از متن استعفایش  بوده که در آن خواستار امتحان رقابتی در بخش مطبوعات ارگ شده بود.

با این حال شاه حسین مرتضوی سرپرست دفتر سخنگوی  ریاست جمهوری در صفحه‌ای فیسبوکش نوشته که نجیب الله آزاد به علت غیابت طولانی از وظیفه، سبکدوش گردیده است.

نجیب‌الله آزاد 9 ماه به عنوان معاون سخنگوی رییس جمهور در ارگ کار کرده است.

 
عکاس: الهام حسین قاطع

معرفی نشدن ناظران انتخابات از سوی کمیسیون انتخابات 2018-10-09

ناظران داخلی و خارجی این روند از سوی کمیسیون انتخابات همگانی نشده است

نتایج آزمون کانکور سال 1397 خورشیدی امروز اعلام شد 2018-08-01

از میان 170 هزار تن که در آزمون کانکور شرکت کرده بودند، 138 هزار تن آن موفق شدند به موسسات تحصیلات علای و نیمه عالی دولتی راه یابند.

دور چهارم مذاکرات صلح میان طالبان و امریکا برگزار می شود 2018-07-31

دور چهارم گفتگوهای میان طالبان و دیپلومات های امریکایی پیش از فرا رسیدن عید قربان برگزار خواهد شد.