ویدیوها


ویژه
چکیدۀ خبرها
خبرها
خدمات

بازداشت سارقان مبایل در شهر مزارشریف

۱۳۹۶-۱۱-۲۴

پولیس بلخ پنج تن را به اتهام سرقت در شهر مزارشریف بازداشت کرده است.
 
عبدالرزاق قادری،آمر امنیت فرماندهی پولیس بلخ می‌گوید، این افراد که دست به سرقت موبایل و اموال یک دکان در شهرمزارشریف زده بودند، از سوی نیروهای پولیس این ولایت بازداشت شدند.
در همین حال، یک بانوی که گوشی همراه اش بدست این سارقان افتاده بود، می‌گوید که آنان با استفاده از عکس های خانوادگی اش از وی خواستار یک میلیون افغانی پول نقد شده بودند.
این در حالیست که پیش از این شماری از باشنده های شهرمزارشریف از افزایش سارقان بخصوص سارقان مبایل ابراز نگرانی کرده بودند.
مسوولان امنیتی در بلخ اما تأکید می‌کنند که تلاش ها برای بازداشت سایر افراد که دست به سرقت و یا جرایم مختلف می‌زنند ادامه دارد.
شاکرشکران - سایت خبری آرزو عکاس: الهام حسین قاطع

اکثریت مردم خواستار نظام غیر متمرکز در کشور هستند 2018-02-22

پژوهش تازه مرکز مطالعات استراتیژیک افغانستان در مورد چگونگی نظام سیاسی در کشور نشان می‌دهد که بیشتر اشتراک کننده گان، خواهان تغییر نظام متمرکز شده اند

دوستم: بدون حضور من با طالبان گفتگو صورت نخواهد گرفت. 2018-02-22

معوان اول ریاست جمهوری که در مراسم گرامی‎داشت از سالگرد امیر علی شیرنوایی سخن می‎زد تأکید کرد که بدون حضور او مذاکره با طالبان ناممکن است.

افغانستان یکی از چهار کشور فاسد جهان است 2018-02-22

بر بنیاد گزارش نهاد جهانی شفافیت، افغانستان در سال 2017 میلادی پس از سومالیا، سودان‎جنوبی و سوریه مقام چهارم فاسدترین کشور جهان را گرفت.