ویدیوها


ویژه
چکیدۀ خبرها
خبرها
خدمات

تأکید اوزبیکستان و قزاقستان علیه مبارزه با تروریزم

۱۳۹۶-۱۱-۲۴

روسای ستاد ارتش اوزبیکستان و قزاقستان در سفر به کابل با رییس جمهور غنی روی موضوعات مختلف دیدار کردند.

 

روسای ستاد ارتش کشور های اوزبیکستان و قزاقستان در دیدار با رییس جمهور افغانستان بر تلاش ها برای تأمین صلح و ثبات دایمی تأکید کردند.

رییس جمهورغنی در این دیدارش با مقام های نظامی اوزبیکستان و قزاقستان بر گسترش همکاری میان کابل، تاشکینت و آستانه تأکید کرد.

رییس جمهور غنی گفته فصل تازه ی از روابط و همکاری ها در زمینه نظامی به خصوص میان ارتش افغانستان، قزاقستان و اوزبیکستان گشوده شده و وی امیدوار است که مناسبات سه کشور در آینده نیز گسترش یابد.

در همین حال، روسای ستاد ارتش کشورهای اوزبیکستان و قزاقستان تأکید کردند که آنان با تلاش های مشترک منطقه یی و جهانی، در پی مبارزه با تروریسم و تأمین صلح و ثبات دایمی اند.

شاکرشکران – سایت خبری آرزو 

 
عکاس: الهام حسین قاطع

حضور امریکا به تقویت داعش در افغانستان انجامیده است 2018-04-23

حامد کرزی رییس جمهور پیشین کشور می‌گوید با حضور امریکا به نام مبارزه با تروریزم در افغانستان، گروه تروریستی داعش در این کشور ظهور کرد.

نُه سرباز در بادغیس توسط طالبان کشته شدند 2018-04-23

مسوولان محلی بادغیس می‌گویند طالبان شب هنگام حملات تهاجمی را بر شماری مرکزهای ثبت نام رای دهندگان در منطقه باغبان شهر قلعه نو راه انداخته اند.

تقویم برگزاری انتخابات پارلمانی اعلام شد 2018-04-22

بر بنیاد این تقویم، ثبت نام نامزدان برای انتخابات مجلس نماینده‌گان و شوراهای ولسوالی‌ها به تاریخ پنجم ماه جوزا آغاز تا 22 همین ماه ادامه می‌یابد.