ویدیوها


ویژه
چکیدۀ خبرها
خبرها
خدمات

ادامه‎ای کمک‎های بنیاد خیریه‎ای نبی‎زاده به نیازمندان

۱۳۹۶-۱۱-۲۲

این بنیاد بار دیگر برای یکصد خانواده‎ای مستحق مواد غذایی شامل آرد و روغن مساعد کرده است.

 

بیکاری و افزایش فقر و ناداری آن هم در فصل زمستان خانوادههای زیادی را با مشکلات روبهرو ساخته است. شماری از شهروندان که از رهگذر اقتصادی در وضعیت چندان مناسبی قرار ندارند، ضعف اقتصادی، بیکاری و تنگدستی، آنان را شدیداً میازارد.

یکی از کسانی‎که از این کمک‎ها مستفید شده است می‎گوید:« ما هفت عضو در فامیل هستیم. کار مناسبی نداریم. تنها یکی از ما میتواند روزانه درآمد بسیار کم داشته باشد. پولی‎که او به دست می‎آورد برای ما کافی نیست.»

در همین حال، بنیاد خیریهای نبیزاده که پیوسته دست مستمندان را گرفته است، یکبار دیگر با درک از وضعیت کنونی، هزاران خانواده را تحت پوشش کمکهای اش قرار میدهد. این بنیاد در تازهترین مورد، برای یکصد خانوادهای بیبضاعت در بلخ، مواد غذایی مساعدت کرد.

امان الله عزیزی معاون بیناد خیریه نبی زاده می‎گوید:« قسمی‎که وعده کرده بودیم کمک‎های بنیاد خیریه‎ای نبی‎زاده در فصل زمستان ادامه خواهد داشت، اینک یکصد خانواده‎ای دیگر را نیز تحت پوشش کمک‏های این بنیاد قرار گرفت. روند این کمک‎ها بر اساس تقسیم اوقات ترتیب شده ادامه خواهد داشت.»

شماری از کسانی که در فصل زمستان با مشکلات اقتصادی دست و پنجه نرم میکنند از کمکهای به موقع و همیشهگی بنیاد خیریه نبی زاده ابراز قدردانی می‎کنند.

بنیاد خیریهای نبیزاده از آغاز زمستان تاکنون، صدها خانوادهای نادار را تحت پوشش کمکهایش قرار داده است. به گفتهای مسوولان این بنیاد،  برنامهای امدادی آنان در سایر بخشهای کشور و برای افراد نیازمند عملی خواهد شد تا اندکی از مشکلات این افراد، کاسته شود.
عکاس: الهام حسین قاطع

حضور امریکا به تقویت داعش در افغانستان انجامیده است 2018-04-23

حامد کرزی رییس جمهور پیشین کشور می‌گوید با حضور امریکا به نام مبارزه با تروریزم در افغانستان، گروه تروریستی داعش در این کشور ظهور کرد.

نُه سرباز در بادغیس توسط طالبان کشته شدند 2018-04-23

مسوولان محلی بادغیس می‌گویند طالبان شب هنگام حملات تهاجمی را بر شماری مرکزهای ثبت نام رای دهندگان در منطقه باغبان شهر قلعه نو راه انداخته اند.

تقویم برگزاری انتخابات پارلمانی اعلام شد 2018-04-22

بر بنیاد این تقویم، ثبت نام نامزدان برای انتخابات مجلس نماینده‌گان و شوراهای ولسوالی‌ها به تاریخ پنجم ماه جوزا آغاز تا 22 همین ماه ادامه می‌یابد.