ویدیوها


ویژه
چکیدۀ خبرها
خبرها
خدمات

100خانواده از کمک‎های بنیاد خیریه نبی زاده مستفید شدند

۱۳۹۶-۱۱-۱۴

مسوولان بنیاد خیریه‌ای نبی‌زاده می‌گویند که این کمک‌ها تا ختم فصل سرما برای خانواده‌های فقیر و مستمند ادامه خواهد داشت.

 

شدت نبرد و درگیری ها این روز ها از گوشه گوشه کشور زبانه کشیده و مردمان این سرزمین را با فقر و بیچاره‌گی مواجه ساخته است. در کنار این همه نگرانی‌ها، فصل زمستان و سردی هوا نیز برای شماری زیادی از خانواده‌ها مشکل‌ساز شده است.

اما بنیاد خیریه‌ای نبی‌زاده که از نهادهای کمک رسان برای فقرا و مستمندان است بر ادامه‌ای کمک و دستگیری از این خانواده‌ها  تأکید می‌ورزد.

مسوولان این نهاد می گویند که آنان یکبار دیگر برای یکصد خانواده‌ای فقیر و بی‌بضاعت مواد غذایی شامل آرد و روغن مساعدت کرده اند.

امان الله عزیزی  معاون بنیاد خیریه نبی زاده در این مورد گفت:« به سلسله‎ای کمک‎های بنیاد نبی‎زاده امروز این بنیاد یکصد خانواده مورد حمایت این برنامه قرار می‎گیرد. آرد و روغن دو قلم موادی‌ است که برای این خانواده‌ها توزیع می‎شود.»

اکثریت کسانی‌که مورد پوشش این برنامه قرار گرفته اند آواره‌گان و بی‌جاشده‌گان اند. بیشتر به دلیل مشکلات اقتصادی و افزایش ناامنی‌ها به  ولایت بلخ پناه آورده اند و خواستار کمک و دستگیری هستند.

شماری از خانواده‌های که از کمک‌های بنیاد خیریه نبی زاده در چنین شرایط مستفید شده اند از همکاری‌های همیشه‌گی این بنیاد ابراز قدردانی می‌کنند.

یکی از بیجاشده‎ها که از این کمک‌ها مستفید شده است می‎گوید:« خانه‌های خود را از دست داده ایم. بی‎جا شده ایم. از بیناد خیریه‎ای نبی‎زاده تشکر می‎کنیم که با ما همکاری کرده است.»

مسوولان بنیاد خیریه‌ای نبی‌زاده می‌گویند، این کمک‌ها تا پایان فصل زمستان برای افراد فقیر و نادار کشور ادامه خواهد داشت. پیش از این باشنده‌های کوهدامن کابل و ولایت‌های لغمان و تخار از کمک‌های زمستانی بنیاد خیریه‌ای نبی‌زاده مستقید شده بودند.
عکاس: الهام حسین قاطع

معرفی نشدن ناظران انتخابات از سوی کمیسیون انتخابات 2018-10-09

ناظران داخلی و خارجی این روند از سوی کمیسیون انتخابات همگانی نشده است

نتایج آزمون کانکور سال 1397 خورشیدی امروز اعلام شد 2018-08-01

از میان 170 هزار تن که در آزمون کانکور شرکت کرده بودند، 138 هزار تن آن موفق شدند به موسسات تحصیلات علای و نیمه عالی دولتی راه یابند.

دور چهارم مذاکرات صلح میان طالبان و امریکا برگزار می شود 2018-07-31

دور چهارم گفتگوهای میان طالبان و دیپلومات های امریکایی پیش از فرا رسیدن عید قربان برگزار خواهد شد.