ویدیوها


ویژه
چکیدۀ خبرها
خبرها
خدمات

پیروزی شیرین تیم ملی کرکت کشور در برابر امارات

۱۳۹۶-۰۸-۲۴

تیم ملی کرکت 19 سال افغانستان با پیروزی در برابر امارات متحده‌ عربی به مرحله‌‎ی نیمه‌ نهایی جام قهرمانی آسیا راه یافت.

در سومین دیدار مرحله‌‎ی گروهی رقابت‌های قهرمانی کرکت آسیا سه شنبه 23 عقرب، ملی پوشان زیر 19 سال کرکت افغانستان به مصاف امارات متحد عربی به میدان رفتند و موفق شدند تیم حریف را با اختلاف 134 دوش از پیشرو بردارند.

در این دیدار نخست باز را افغانستان آغاز و در بیست آور با از دست دادن سه بازیکن 224دوش را برای تیم امارات هدف تعیین کرد که در ادامه تیم حریف با از دست دادن تمامی بازیکنانش نتوانست هدف داده شده را بدست آورد تا با قبول شکست از ادامه رقابتها هذف شوند.

افغانستان با دو پیروزی و یک باخت در صدر جدول قرار گرفت، مرحله‌ نیمه نهایی این بازی‌ها در 25 و 26 عقرب برگزار می‌شود که تیم کرکت زیر نزده سال افغانستان به روز جمعه 26 عقرب با تیم کرکت نیپال می‌رزمد و بنگله‌دیش مقابل پاکستان به میدان می‌رود.

 
عکاس: الهام حسین قاطع

حضور امریکا به تقویت داعش در افغانستان انجامیده است 2018-04-23

حامد کرزی رییس جمهور پیشین کشور می‌گوید با حضور امریکا به نام مبارزه با تروریزم در افغانستان، گروه تروریستی داعش در این کشور ظهور کرد.

نُه سرباز در بادغیس توسط طالبان کشته شدند 2018-04-23

مسوولان محلی بادغیس می‌گویند طالبان شب هنگام حملات تهاجمی را بر شماری مرکزهای ثبت نام رای دهندگان در منطقه باغبان شهر قلعه نو راه انداخته اند.

تقویم برگزاری انتخابات پارلمانی اعلام شد 2018-04-22

بر بنیاد این تقویم، ثبت نام نامزدان برای انتخابات مجلس نماینده‌گان و شوراهای ولسوالی‌ها به تاریخ پنجم ماه جوزا آغاز تا 22 همین ماه ادامه می‌یابد.