ویدیوها


ویژه
چکیدۀ خبرها
خبرها
خدمات

پیروزی شیرین تیم ملی کرکت کشور در برابر امارات

۱۳۹۶-۰۸-۲۴

تیم ملی کرکت 19 سال افغانستان با پیروزی در برابر امارات متحده‌ عربی به مرحله‌‎ی نیمه‌ نهایی جام قهرمانی آسیا راه یافت.

در سومین دیدار مرحله‌‎ی گروهی رقابت‌های قهرمانی کرکت آسیا سه شنبه 23 عقرب، ملی پوشان زیر 19 سال کرکت افغانستان به مصاف امارات متحد عربی به میدان رفتند و موفق شدند تیم حریف را با اختلاف 134 دوش از پیشرو بردارند.

در این دیدار نخست باز را افغانستان آغاز و در بیست آور با از دست دادن سه بازیکن 224دوش را برای تیم امارات هدف تعیین کرد که در ادامه تیم حریف با از دست دادن تمامی بازیکنانش نتوانست هدف داده شده را بدست آورد تا با قبول شکست از ادامه رقابتها هذف شوند.

افغانستان با دو پیروزی و یک باخت در صدر جدول قرار گرفت، مرحله‌ نیمه نهایی این بازی‌ها در 25 و 26 عقرب برگزار می‌شود که تیم کرکت زیر نزده سال افغانستان به روز جمعه 26 عقرب با تیم کرکت نیپال می‌رزمد و بنگله‌دیش مقابل پاکستان به میدان می‌رود.

 
عکاس: الهام حسین قاطع

اکثریت مردم خواستار نظام غیر متمرکز در کشور هستند 2018-02-22

پژوهش تازه مرکز مطالعات استراتیژیک افغانستان در مورد چگونگی نظام سیاسی در کشور نشان می‌دهد که بیشتر اشتراک کننده گان، خواهان تغییر نظام متمرکز شده اند

دوستم: بدون حضور من با طالبان گفتگو صورت نخواهد گرفت. 2018-02-22

معوان اول ریاست جمهوری که در مراسم گرامی‎داشت از سالگرد امیر علی شیرنوایی سخن می‎زد تأکید کرد که بدون حضور او مذاکره با طالبان ناممکن است.

افغانستان یکی از چهار کشور فاسد جهان است 2018-02-22

بر بنیاد گزارش نهاد جهانی شفافیت، افغانستان در سال 2017 میلادی پس از سومالیا، سودان‎جنوبی و سوریه مقام چهارم فاسدترین کشور جهان را گرفت.