ویدیوها


ویژه
چکیدۀ خبرها
خبرها
خدمات

شکست ریال با نتیجه‌ی سه بریک در برابر تاتنهام

۱۳۹۶-۰۸-۱۱

 چهارم رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا بامداد پنجشنبه از گروه های پنجم تا هشتم این لیگ، درنقاط مختلف قاره اروپا پی گیری شد و درحساس ترین دیدار برگزار شده تیم تاتنهام از گروه هشتم دردیداری که میزبان تیم رئال بود، این تیم را با نتیجه پر گل سه بریک شکست داد.

دله آلی دردقایق 27 و 56 و کریستین اریکسن دردقیقه 65 برای تیم تاتنهام گلزنی کرده و سه امتیاز ارزشمنداین بازی را برای تیمشان به ارمغان آوردند.

اکنون تیم تاتنهام با کسب این پیروزی 10 امتیازی شده و درصدر گروه هشتم جای گرفت تیم رئال مادرید نیز با کسب 7 امتیاز دررده دوم این گروه جای دارد.

دردیگر دیدار حساس امشب تیم ناپولی در ورزشگاه سن پائولو میزبان تیم منچسترسیتی بود و دریک دیدار پر گل که با نتیجه 4 بر 2 به پایان رسید، مغلوب حریف قدرتمند خود شد.

 

 
عکاس: الهام حسین قاطع

اکثریت مردم خواستار نظام غیر متمرکز در کشور هستند 2018-02-22

پژوهش تازه مرکز مطالعات استراتیژیک افغانستان در مورد چگونگی نظام سیاسی در کشور نشان می‌دهد که بیشتر اشتراک کننده گان، خواهان تغییر نظام متمرکز شده اند

دوستم: بدون حضور من با طالبان گفتگو صورت نخواهد گرفت. 2018-02-22

معوان اول ریاست جمهوری که در مراسم گرامی‎داشت از سالگرد امیر علی شیرنوایی سخن می‎زد تأکید کرد که بدون حضور او مذاکره با طالبان ناممکن است.

افغانستان یکی از چهار کشور فاسد جهان است 2018-02-22

بر بنیاد گزارش نهاد جهانی شفافیت، افغانستان در سال 2017 میلادی پس از سومالیا، سودان‎جنوبی و سوریه مقام چهارم فاسدترین کشور جهان را گرفت.