ویدیوها


ویژه
چکیدۀ خبرها
خبرها
خدمات

شکست ریال با نتیجه‌ی سه بریک در برابر تاتنهام

۱۳۹۶-۰۸-۱۱

 چهارم رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا بامداد پنجشنبه از گروه های پنجم تا هشتم این لیگ، درنقاط مختلف قاره اروپا پی گیری شد و درحساس ترین دیدار برگزار شده تیم تاتنهام از گروه هشتم دردیداری که میزبان تیم رئال بود، این تیم را با نتیجه پر گل سه بریک شکست داد.

دله آلی دردقایق 27 و 56 و کریستین اریکسن دردقیقه 65 برای تیم تاتنهام گلزنی کرده و سه امتیاز ارزشمنداین بازی را برای تیمشان به ارمغان آوردند.

اکنون تیم تاتنهام با کسب این پیروزی 10 امتیازی شده و درصدر گروه هشتم جای گرفت تیم رئال مادرید نیز با کسب 7 امتیاز دررده دوم این گروه جای دارد.

دردیگر دیدار حساس امشب تیم ناپولی در ورزشگاه سن پائولو میزبان تیم منچسترسیتی بود و دریک دیدار پر گل که با نتیجه 4 بر 2 به پایان رسید، مغلوب حریف قدرتمند خود شد.

 

 
عکاس: الهام حسین قاطع

طالبان پنج کارمند ماین روبی را در کندهار به گلوله بستند 2018-05-21

مسوولان امنیتی کندهار می‌گویند، این کارمندان که مصروف ماین روبی مسیر پروژه تاپی در ولسوالی میوند کندهار بودند، هدف حمله مسلحانه قرار گرفتند.

طالبان با حملات می خواهند میان مردم فاصله ایجاد کنند 2018-05-21

سرور دانش معاون دوم رییس جمهورمی‌گوید، گروه طالبان همچنان با رویکردهای جدید می خواهد، حکومت افغانستان را وادار به معامله با حامیان خارجی اش کند.

یکصد خانواده از کمک های بنیاد خیریه نبی زاده مستفید شدند 2018-05-21

مسوولان بنیاد خیریه نبی زاده می گویند این کمک ها شامل آرد و روغن می باشد که به مستحق ترین افراد در ماه مبارک رمضان مساعدت کرده است.