ویدیوها


ویژه
چکیدۀ خبرها
خبرها
خدمات

باشنده‌گان بلخ از کار ادارات صحت و شهرداری راضی نیستند

۱۳۹۶-۰۷-۱۲
2 ماه

شورای ولایتی بلخ می‌گوید از موجودیت فساد گسترده در این ادارات سخن زده و همچنان از تلاش به منظور از میان برداشتن این مشکلات سخن می‌زند.

 

سکتورهای صحت، معارف، امنیت، زراعت وانکشاف دهات در بلخ کارکرد شش‌ماه نخست سال جاری خویش را  به رسانه‌ها و مردم ارایه کردند.

شورای ولایتی بلخ در نشست گزارش‌دهی مسوولان حکومتی از موجودیت فساد گسترده در اداره‌های صحت، معارف و شهرداری این ولایت نگرانی کرده و بر بهبود فعالیت این اداره‌ها تأکید می‌ورزد.

محمد افضل حدید رییس شورای ولایتی بلخ می‌گوید:
"نظر به گزارش‌های که ما از مردم دریافت کرده‌ایم آنها از کارکردهای اداره‌های پوهنتون بلخ، شهرداری، صحت و معارف بلخ رضایت ندارند. بیشترین شکایت از سوی مردم در همین ادارات یاد شده به ثبت رسیده است."

درهمین حال مسوولان این ادارات، موجودیت مشکلات را می‌پذیرند اما از تلاش‌ها به هدف برچیدن این چالش‌ها و بهبود عرضه‌ی خدمات به مردم اطمینان می‌دهند.

شورای ولایتی بلخ همه ساله نشست گزارش‌دهی ادارات دولتی را به منظور شناسایی مشکلات و رسیده‌گی به آن برگزار می‌کند.
عکاس: الهام حسین قاطع

واکنش عبدالله به اظهارات حکمت‌یار 2017-12-11

رییس اجراییه می‌گوید، اظهارات تفرقه بر انگیز و ایجاد اختلافات مذهبی و قومی میان شهروندان تنها دشمنان افغانستان را قوی می‌سازد.

کار خط آهن تورغندی – هرات تا یک ماه دیگر تکمیل می‎شود 2017-12-11

مسوولان بندر تورغندی می‌گویند، هزینه‎ی بازسازی این خط آهن از سوی ترکمنستان پرداخت شده و با تکمیل شدن آن سهولت‎های اقتصادی برای دو کشور فراهم خواهد شد.

فردا عملیات مشترک نیروهای امنیتی در ولایت جوزجان آغاز می‎شود 2017-12-11

مقام‎ها در وزارت امور داخله می‌گویند این عملیات تا پاک‌سازی کامل بخش های نا امن جوزجان و فاریاب از وجود گروه‎های جنگجو ادامه خواهد داشت.

not selected