ویدیوها


ویژه
چکیدۀ خبرها
خبرها
خدمات

باشنده‌گان بلخ از کار ادارات صحت و شهرداری راضی نیستند

۱۳۹۶-۰۷-۱۲
20 روز

شورای ولایتی بلخ می‌گوید از موجودیت فساد گسترده در این ادارات سخن زده و همچنان از تلاش به منظور از میان برداشتن این مشکلات سخن می‌زند.

 

سکتورهای صحت، معارف، امنیت، زراعت وانکشاف دهات در بلخ کارکرد شش‌ماه نخست سال جاری خویش را  به رسانه‌ها و مردم ارایه کردند.

شورای ولایتی بلخ در نشست گزارش‌دهی مسوولان حکومتی از موجودیت فساد گسترده در اداره‌های صحت، معارف و شهرداری این ولایت نگرانی کرده و بر بهبود فعالیت این اداره‌ها تأکید می‌ورزد.

محمد افضل حدید رییس شورای ولایتی بلخ می‌گوید:
"نظر به گزارش‌های که ما از مردم دریافت کرده‌ایم آنها از کارکردهای اداره‌های پوهنتون بلخ، شهرداری، صحت و معارف بلخ رضایت ندارند. بیشترین شکایت از سوی مردم در همین ادارات یاد شده به ثبت رسیده است."

درهمین حال مسوولان این ادارات، موجودیت مشکلات را می‌پذیرند اما از تلاش‌ها به هدف برچیدن این چالش‌ها و بهبود عرضه‌ی خدمات به مردم اطمینان می‌دهند.

شورای ولایتی بلخ همه ساله نشست گزارش‌دهی ادارات دولتی را به منظور شناسایی مشکلات و رسیده‌گی به آن برگزار می‌کند.
عکاس: الهام حسین قاطع

برخورد سلیقه‌یی در حکومت‌داری عامل بی ثباتی کشور است 2017-10-23

رییس اداره عالی مبارزه با فساد می‌گوید تقرری‌های سلیقه‌یی در ساختار نهادهای امنیتی باعث شده تا نا امنی افزایش یافته و روند صلح با چالش روبرو گردد.

امریکا عملیات مخفیانه بر رهبران طالبان را افزایش می‌دهد 2017-10-23

روزنامه‌ی نیویارک تایمز به نقل از دو مقام سازمان اطلاعاتی امریکا نوشته است که سیا تیم‌های کوچک مجرب را برای نابودی رهبران طالبان به افغانستان می‌فرستد

5 کارمند کمیسیون شکایات انتخاباتی به دادگاه معرفی شدند 2017-10-22

مسوولان این کمیسیون در خبرنامه‌ی،ایجاد موانع برای اصلاحات، ایجاد دوگانه‌گی و پاگریزی از وظیفه‌، عمده‌ترین دلایل برکناری این پنج نفر عنوان کرده اند.

not selected