ویدیوها


ویژه
چکیدۀ خبرها
خبرها
خدمات

باشنده‌گان بلخ از کار ادارات صحت و شهرداری راضی نیستند

۱۳۹۶-۰۷-۱۲

شورای ولایتی بلخ می‌گوید از موجودیت فساد گسترده در این ادارات سخن زده و همچنان از تلاش به منظور از میان برداشتن این مشکلات سخن می‌زند.

 

سکتورهای صحت، معارف، امنیت، زراعت وانکشاف دهات در بلخ کارکرد شش‌ماه نخست سال جاری خویش را  به رسانه‌ها و مردم ارایه کردند.

شورای ولایتی بلخ در نشست گزارش‌دهی مسوولان حکومتی از موجودیت فساد گسترده در اداره‌های صحت، معارف و شهرداری این ولایت نگرانی کرده و بر بهبود فعالیت این اداره‌ها تأکید می‌ورزد.

محمد افضل حدید رییس شورای ولایتی بلخ می‌گوید:
"نظر به گزارش‌های که ما از مردم دریافت کرده‌ایم آنها از کارکردهای اداره‌های پوهنتون بلخ، شهرداری، صحت و معارف بلخ رضایت ندارند. بیشترین شکایت از سوی مردم در همین ادارات یاد شده به ثبت رسیده است."

درهمین حال مسوولان این ادارات، موجودیت مشکلات را می‌پذیرند اما از تلاش‌ها به هدف برچیدن این چالش‌ها و بهبود عرضه‌ی خدمات به مردم اطمینان می‌دهند.

شورای ولایتی بلخ همه ساله نشست گزارش‌دهی ادارات دولتی را به منظور شناسایی مشکلات و رسیده‌گی به آن برگزار می‌کند.
عکاس: الهام حسین قاطع

نتایج آزمون کانکور سال 1397 خورشیدی امروز اعلام شد 2018-08-01

از میان 170 هزار تن که در آزمون کانکور شرکت کرده بودند، 138 هزار تن آن موفق شدند به موسسات تحصیلات علای و نیمه عالی دولتی راه یابند.

دور چهارم مذاکرات صلح میان طالبان و امریکا برگزار می شود 2018-07-31

دور چهارم گفتگوهای میان طالبان و دیپلومات های امریکایی پیش از فرا رسیدن عید قربان برگزار خواهد شد.

اعضای گروه داعش در جوزجان بر زنان و دختران تجاوز می کنند 2018-07-31

شماری از زنان در ولسوالی درزاب جوزجان مدعی اند که جنگجویان داعش زنان و دختران را با خود برده و بر آنان تجاوز جنسی می‌کنند.