ویدیوها


ویژه
چکیدۀ خبرها
خبرها
خدمات

وزرشکاران افغان در مسابقات بایسکل‌رانی برنده دو مدال شدند

۱۳۹۶-۰۶-۲۰
یک ماه پیش

در مسابقات بایسکل‌رانی به میزبانی پاکستان ورزشکاران افغان برنده‌ی دو مدال شدند.  این رقابت که در میدان بین‌المللی پاکستان برگزار شده بود افزون بر رکاب زنان افغانستان، 6 ورزشکار پاکستانی نیز در آن شرکت داشتند.

فدراسیون بایسکل رانی افغانستان هدف از برگزاری این رقابت‌ها را آماده‌گی بازی‌کنان افغانستان جهت شرکت در پنجمین دورِ رقابت‌های بایسکل‌رانی آسیایی بیان شده است. این رقابت‌ها برای 2 هفته در شهر لاهور پاکستان برگزار شده بود.

دور پنجم رقابت‌های بایسکل‌رانی آسیایی بین 169 تیم از 62 کشور در 16 رشته ورزشی در شهرعشق آباد ترکمنستان برگزار خواهد شد که در آن 6 هزار ورزشکار شرکت کردند

 
عکاس: الهام حسین قاطع

برخورد سلیقه‌یی در حکومت‌داری عامل بی ثباتی کشور است 2017-10-23

رییس اداره عالی مبارزه با فساد می‌گوید تقرری‌های سلیقه‌یی در ساختار نهادهای امنیتی باعث شده تا نا امنی افزایش یافته و روند صلح با چالش روبرو گردد.

امریکا عملیات مخفیانه بر رهبران طالبان را افزایش می‌دهد 2017-10-23

روزنامه‌ی نیویارک تایمز به نقل از دو مقام سازمان اطلاعاتی امریکا نوشته است که سیا تیم‌های کوچک مجرب را برای نابودی رهبران طالبان به افغانستان می‌فرستد

5 کارمند کمیسیون شکایات انتخاباتی به دادگاه معرفی شدند 2017-10-22

مسوولان این کمیسیون در خبرنامه‌ی،ایجاد موانع برای اصلاحات، ایجاد دوگانه‌گی و پاگریزی از وظیفه‌، عمده‌ترین دلایل برکناری این پنج نفر عنوان کرده اند.

not selected