ویدیوها


ویژه
چکیدۀ خبرها
خبرها
خدمات

افزایش 60 درصدی عواید شهرک بندری حیرتان

۱۳۹۶-۰۴-۲۷
3 ماه

مسوولین شهرک بندری حیرتان می‌گویند به دلیل انتقال محموله‌های بازرگانی از طریق راه‌آهن، عواید این شهرک در چهارماه سال جاری 60 در صد افزایش یافته است.

 

عبدالرووف امیری رئیس شهرک بندری در مراسم افتتاح بخش پنجم بارگیری اموال بازرگانی شهرک حیرتان گفت:"  به دلیل  بیش‌تر شدن واردات از بندر حیرتان، طی سه سال گذشته عواید ادارات شهرک بندری حیرتان عواید 50 الی 60 درصد افزایش یافته است".

آقای امیری دلیل افزایش انتقال کالاهای بارزگانی از این بندر را به مصونیت و امنیت این مسیر نسبت می‌دهد.

مسوولان اتاق‌ های تجارت و صنایع بلخ اتاق های تجارت و صنایع بلخ هم می‌گویند در صورتی‌که مصونیت اموال بازرگانی تضمین شود، اقتصاد ولایت های شمالی بیش‌تر از این رونق خواهد یافت.

از سوی هم امروز(سه شنبه ۲۷ سرطان)  بخش پنجم بارگیری اموال تجارتی شهرک بازرگانی حیرتان افتتاح شد که در حال حاضر آخرین نقطه‌ی مسیر راه آهن را تشکل می‌دهد.

 

قدیر بیات- سایت خبری آرزو

 
عکاس: الهام حسین قاطع

برخورد سلیقه‌یی در حکومت‌داری عامل بی ثباتی کشور است 2017-10-23

رییس اداره عالی مبارزه با فساد می‌گوید تقرری‌های سلیقه‌یی در ساختار نهادهای امنیتی باعث شده تا نا امنی افزایش یافته و روند صلح با چالش روبرو گردد.

امریکا عملیات مخفیانه بر رهبران طالبان را افزایش می‌دهد 2017-10-23

روزنامه‌ی نیویارک تایمز به نقل از دو مقام سازمان اطلاعاتی امریکا نوشته است که سیا تیم‌های کوچک مجرب را برای نابودی رهبران طالبان به افغانستان می‌فرستد

5 کارمند کمیسیون شکایات انتخاباتی به دادگاه معرفی شدند 2017-10-22

مسوولان این کمیسیون در خبرنامه‌ی،ایجاد موانع برای اصلاحات، ایجاد دوگانه‌گی و پاگریزی از وظیفه‌، عمده‌ترین دلایل برکناری این پنج نفر عنوان کرده اند.

not selected