ویدیوها


ویژه
چکیدۀ خبرها
خبرها
خدمات

آغاز کمک‌های رمضانی بنیاد خیریه‌ی نبی‌زاده

۱۳۹۶-۰۳-۰۷

این بنیاد امروز برای یکصد خانوده مستحق و نیازمند مواد غذایی توزیع نمود و قرار است این روند تا آخر ماه رمضان ادامه یابد.

 

کمک به مستمندان به‌ویژه در ماه مبارک رمضان از آموزه‌های قرآن و دین مبین اسلام است.

بنیاد خیریه نبی‌زاده با این حس در یک ماه مبارک رمضان رسیده‌گی به وضعیت فقرا و مساکین را در اولویت  قرار داده است.

این بنیاد امروز( یکشنبه 7 جوزا) بیش از یکصد خانواده را تحت پوشش کمک‌های غذایی اش که شامل آرد و روغن میشود، قرار داده است.

امان الله عزیزی معاون بنیاد خیریه‌ی  نبی‌زاده گفت:" در ماه مبارک رمضان ما یک برنامه ویژه ترتیب کرده ایم  که دارایی دوقسمت می‌باشد، یک قسمت مواد خام و قسمت دیگر آن مواد پخته است ما در طول ماه مبارک رمضان  یک روز مواد خام و یک روز مواد پخته برای هموطنان عزیزما توزیع می‌کنیم".

آقای عزیزی افزود:" رهبری بنیاد نبی‌زاده همیشه درتلاش این است تا خدمات بیشتری را از طریق این بنیاد به مردم بی بضاعت و مردمان نیازمند ارایه نماید، ما کوشش داریم تا اشخاص و افرادی را که آنها واقعا واجد شرایط همکاری هستند را شناسایی و از آنان دستگیری نمایم".

از سوی هم شماری زیادی از این خانواده که با فقر و تنگدستی مواجه بودند و توان دریافت لقمه نانی را نداشتن از این کمک‌های بنیاد خیریه‌ی  نبی‌زاده در ماه رمضان قدردانی کردند.

با این حال مسوولان بنیاد خیریه نبی زاده تأکید می کنند که آنان از آغاز ماه رمضان تا اخیر این ماه تلاش می کنند تا همه روزه برای فقیر ترین افراد غذای افطاری و مواد خام از قبیل آرد و روغن توزیع نمایند.

 
عکاس: الهام حسین قاطع

جرم های جنایی در بلخ افزایش یافته است 2018-06-24

قتل های مرموز، سرقت های مسلحانه و گشت و گذار تفنگداران غیر مسوول در شهر از مواردی اند که آرامش بلخیان را گرفته است.

کارخانه های نساجی کشور در حال رکود قرار دارند 2018-06-24

رییس عامل کارخانه های نساجی با انتقاد از بی توجهیِ حکومت در احیای این کارخانه ها می گوید حکومت با وعده های بسیار هیچ اقدامی برای کمک آنها نکرده است.

باشنده های هرات به خاطر نا امنی تجمع اعتراضی کردند 2018-06-23

این اعتراض کننده گان پس از ترور یک عالم دین از سوی افراد مسلح ناشناس، در برابر ساختمان مقام‌ ولایت تجمع کرده و خواستار تأمین امنیت شدند.