ویدیوها


ویژه
چکیدۀ خبرها
خبرها
خدمات

کمک‌های همچنانی بنیاد خیریه‌ی نبی‌زاده به معارف بلخ

۱۳۹۶-۰۲-۲۶

مسوولان این بنیاد می‌گویند که در ادامه‌ی کمک‌هایشان به سکتور معارف، یک‌صد پایه چوکی را برای دانش‌آموزان مکتب بلخ باستان توزیع کردند.

 

بنیاد خیریه‌ی نبی‌زاده به ادامه‌ی کمک‌هایش، امروز(سه‌شنبه) بار دیگر یک‌صد چوکی را به دانش‌آموزان مکتب لیسه بلخ باستان توزیع کرد.

امان‌الله عزیزی، معاون بنیادخیریه نبی‌زاده حین توزیع این کمک‌ها گفت که این بنیاد براساس نیاز و درخواست اداره‌ی معارف بلخ بار دیگر برای دانش‌آموزان توزیع شده است.

آقای عزیز تأکید کرد که کمک‌های آنان به سکتور معارف همچنان ادامه دارد.

دانش آموزان که در آقتاب سوزان در زیر خیمه‌ها و روی زمین مصروف فراگیری درس و تعلیم اند، از کمک‌های بنیاد خیریه‌ی نبی‌زاده ابراز قدردانی می‌کنند.

ریحانه فرزان، مدیر مکتب بلخ باستان نیز از کمک بنیاد خیریه‌ی نبی‌زاده به‌خاطر حل مشکلات دانش‌آموزان این مکتب ابراز خرسندی نمود.

وی همچنان گفت که این کانون آموزشی کمتر مورد توجه نهادهای امداد رسان قرار گرفته و سخت نیاز به کمک دارد.

در مکتب بلخ باستان بیش از ۳۲۰۰ دانش‌آموز پسر و دختر در زمان‌های مختلف مصروف فراگیری درس و تعلیم اند و بیشتر این دانش آموزان از نبود چوکی و محل درسی مناسب رنج می‌برند.

این کمک‌های درحالی توزیع می‌شود که اکنون بیشتر دانش‌آموزان با کمبود تجهیزات و امکانات درسی روبرو اند.

شاکر شکران – سایت خبری آرزو

 
عکاس: الهام حسین قاطع

جرم های جنایی در بلخ افزایش یافته است 2018-06-24

قتل های مرموز، سرقت های مسلحانه و گشت و گذار تفنگداران غیر مسوول در شهر از مواردی اند که آرامش بلخیان را گرفته است.

کارخانه های نساجی کشور در حال رکود قرار دارند 2018-06-24

رییس عامل کارخانه های نساجی با انتقاد از بی توجهیِ حکومت در احیای این کارخانه ها می گوید حکومت با وعده های بسیار هیچ اقدامی برای کمک آنها نکرده است.

باشنده های هرات به خاطر نا امنی تجمع اعتراضی کردند 2018-06-23

این اعتراض کننده گان پس از ترور یک عالم دین از سوی افراد مسلح ناشناس، در برابر ساختمان مقام‌ ولایت تجمع کرده و خواستار تأمین امنیت شدند.