ویدیوها


ویژه
چکیدۀ خبرها
خبرها
خدمات

بنیاد خیریه‌ی نبی‌زاده یکصد پایه چوکی به معارف بلخ کمک کرد

۱۳۹۶-۰۲-۱۹

مسوولان بنیاد خیریه نبی زاده امروز یک‌صد پایه چوکی را به دانش‌آموزان مکتب لیسه ذکور امرخ ولسوالی زاری توزیع کرد.

 

بنیاد خیریه‌ی نبی‌زاده به ادامه‌ی کمک‌هایش، امروز(سه‌شنبه) بار دیگر یک‌صد چوکی را به دانش‌آموزان مکتب لیسه ذکور امرخ ولسوالی زاری توزیع کرد.

دانش‌آموزان این مکتب پیش ازاین در روی زمین و بدون تجهیزات درسی مصروف آموزش و پرورش بودند.

امان‌الله عزیزی، معاون بنیادخیریه نبی‌زاده حین توزیع این کمک‌ها گفت که این بنیاد براساس نیاز و درخواست اداره‌ی معارف بلخ بار دیگر برای دانش‌آموزان توزیع شده است.

آقای عزیزی تأکید کرد که یاری‌رسانی بنیاد خیریه‌ی نبی‌زاده به سکتور آموزش و پرورش همچنان ادامه خواهد داشت.

حین توزیع کمک‌های بنیاد نبی‌زاده به معارف بلخ، برخی از وکلای مردم در شورای ولایتی بلخ نیز حضور داشتند.

استاد عبدالوکیل، عضو شورای ولایتی بلخ از یاری‌رسانی این بنیاد به معارف بلخ ابراز خرسندی نموده و خواستار کمک‌های دیگر نهادهای امداد رسان به دانش‌آموزان بلخ شد.

درهمین حال؛ صاحب گل، مدیر معارف ولسوالی زاری از کمک بنیاد خیریه‌ی نبی‌زاده به‌خاطر حل مشکلات دانش‌آموزان این مکتب ابراز خرسندی نمود.

گفتنی است؛ بنیاد خیریه‌ی نبی‌زاده همه ساله برای هزاران تن از دانش‌آموزان که نیاز به چوکی و تجهیزات درسی دارند، یاری‌رسانی می‌کند. مسوولان این بنیاد می‌گویند که کمک‌های آنان براساس ضرورت به مکاتب، همچنان ادامه خواهد داشت.

شاکر شکران – سایت خبری آرزو

 
عکاس: الهام حسین قاطع

عطامحمد نور: با ارگ به توافق رسیده ایم . 2018-03-21

عطا محمد نور یکبار دیگر به تنش‌های اخیر میان حزب جمعیت و ارگ اشاره کرده می‌گوید به زودی نتایج توافقات میان این حزب و ریاست جمهوری اعلام خواهد شد.

نخستین حمله انتخاری در 1397؛ پنجاه کشته و زخمی 2018-03-21

مسوولان امنیتی می‌گویند هدف انتحار کننده مراسم نوروز در زیارت سخی کابل بود که پیش از این رسیدن به هدف خودش را در جاده دانشگاه کابل منفجر ساخت.

بلخ آماده‎ای برگزاری مراسم نوروز است 2018-03-20

مقام‎ها در وزارت امور داخله می‎گویند تدابیر شدیدی امنیتی در ولایت بلخ روی دست گرفته تا مردم با خاطر آرام از این جشن باستانی تجلیل کنند.