ویدیوها


ویژه
چکیدۀ خبرها
خبرها
خدمات

فیصل شایسته به تیم فوتبال پیکان ایران پیوست

۱۳۹۵-۱۱-۱۰
9 ماه

کاپیتان تیم ملی کشور امروز (یکشنبه) با امضای قراردار یک‌ساله، رسماً به باشگاه پیکان ایران پیوست.

 

صبح  امروز (یکشنبه) فیصل شایسته، کاپیتان تیم ملی افغانستان در باشگاه پیکان ایران حضور یافت و پس انجام مذاکرات با مسوولان این باشگاه، به تیم فوتبال پیکان پیوست.

شایسته ۲۵ ساله که سابقه حضور در تیم پاهانگ را دارد با پیکان  تا آخر  فصل قرارداد امضاء نموده است. وی افزود: "امیدوارم نماینده‌ی موفقی برای افغانستان در لیگ برتر ایران باشم و بتوانم برای پیکان مفید باشم" .

مسوولان باشگاه پیکان چندی پیش اعلام نموده‌اند که در صدد جذب کاپیتان تیم ملی افغانستان هستند و مذاکرات دراین خصوص نیز جریان دارد.

فیصل شایسته فوتبال را در دوران حرفه‌ای را در آلمان آغاز کرد. وی در سال ۲۰۱۴ به پیراهن تیم ملی افغانستان را بر تن کرد و در سال ۲۰۱۶ به عنون برترین چهره‌ی ورزشی در افغانستان شناخته شد.

 
عکاس: الهام حسین قاطع

برخورد سلیقه‌یی در حکومت‌داری عامل بی ثباتی کشور است 2017-10-23

رییس اداره عالی مبارزه با فساد می‌گوید تقرری‌های سلیقه‌یی در ساختار نهادهای امنیتی باعث شده تا نا امنی افزایش یافته و روند صلح با چالش روبرو گردد.

امریکا عملیات مخفیانه بر رهبران طالبان را افزایش می‌دهد 2017-10-23

روزنامه‌ی نیویارک تایمز به نقل از دو مقام سازمان اطلاعاتی امریکا نوشته است که سیا تیم‌های کوچک مجرب را برای نابودی رهبران طالبان به افغانستان می‌فرستد

5 کارمند کمیسیون شکایات انتخاباتی به دادگاه معرفی شدند 2017-10-22

مسوولان این کمیسیون در خبرنامه‌ی،ایجاد موانع برای اصلاحات، ایجاد دوگانه‌گی و پاگریزی از وظیفه‌، عمده‌ترین دلایل برکناری این پنج نفر عنوان کرده اند.

not selected