ویدیوها


ویژه
چکیدۀ خبرها
خبرها
خدمات

فیصل شایسته به تیم فوتبال پیکان ایران پیوست

۱۳۹۵-۱۱-۱۰
7 ماه

کاپیتان تیم ملی کشور امروز (یکشنبه) با امضای قراردار یک‌ساله، رسماً به باشگاه پیکان ایران پیوست.

 

صبح  امروز (یکشنبه) فیصل شایسته، کاپیتان تیم ملی افغانستان در باشگاه پیکان ایران حضور یافت و پس انجام مذاکرات با مسوولان این باشگاه، به تیم فوتبال پیکان پیوست.

شایسته ۲۵ ساله که سابقه حضور در تیم پاهانگ را دارد با پیکان  تا آخر  فصل قرارداد امضاء نموده است. وی افزود: "امیدوارم نماینده‌ی موفقی برای افغانستان در لیگ برتر ایران باشم و بتوانم برای پیکان مفید باشم" .

مسوولان باشگاه پیکان چندی پیش اعلام نموده‌اند که در صدد جذب کاپیتان تیم ملی افغانستان هستند و مذاکرات دراین خصوص نیز جریان دارد.

فیصل شایسته فوتبال را در دوران حرفه‌ای را در آلمان آغاز کرد. وی در سال ۲۰۱۴ به پیراهن تیم ملی افغانستان را بر تن کرد و در سال ۲۰۱۶ به عنون برترین چهره‌ی ورزشی در افغانستان شناخته شد.

 
عکاس: الهام حسین قاطع

نگرانی دیدبان شفافیت افغانستان از وضعیت مراکز صحی در کشور 2017-08-23

دیدبان شفافیت افغانستان طی یک تحقیق در ۱۸۴ مرکز صحی در ۸ ولایت کشور یافته است که به دلیل وزارت صحت این ولایت‌ها با کمبود پزشکان مسلکی مواجه است.

غنی: افغانستان نقطه وصل و همکاری در منطقه است. 2017-08-23

آقای غنی در اظهار نظر درباره راهبرد تازه امریکا گفت که اکنون افغانستان توانسته به جهانیان بفهماند که این کشور نقطه‌ی همکاری‌های منطقه‌یی است.

ارگ از راهبرد امریکا برای حمایت افغانستان استقبال کرد 2017-08-22

ارگ ریاست جمهوری با نشر خبرنامه‌ی گفته است که رییس جمهور غنی از تصمیم امریکا به عنوان یک متعهد دوارمدار و شریک جنگ در برابر تروریسم استقبال می‌کند.

not selected