ویدیوها


ویژه
چکیدۀ خبرها
خبرها
خدمات

فیصل شایسته به تیم فوتبال پیکان ایران پیوست

۱۳۹۵-۱۱-۱۰

کاپیتان تیم ملی کشور امروز (یکشنبه) با امضای قراردار یک‌ساله، رسماً به باشگاه پیکان ایران پیوست.

 

صبح  امروز (یکشنبه) فیصل شایسته، کاپیتان تیم ملی افغانستان در باشگاه پیکان ایران حضور یافت و پس انجام مذاکرات با مسوولان این باشگاه، به تیم فوتبال پیکان پیوست.

شایسته ۲۵ ساله که سابقه حضور در تیم پاهانگ را دارد با پیکان  تا آخر  فصل قرارداد امضاء نموده است. وی افزود: "امیدوارم نماینده‌ی موفقی برای افغانستان در لیگ برتر ایران باشم و بتوانم برای پیکان مفید باشم" .

مسوولان باشگاه پیکان چندی پیش اعلام نموده‌اند که در صدد جذب کاپیتان تیم ملی افغانستان هستند و مذاکرات دراین خصوص نیز جریان دارد.

فیصل شایسته فوتبال را در دوران حرفه‌ای را در آلمان آغاز کرد. وی در سال ۲۰۱۴ به پیراهن تیم ملی افغانستان را بر تن کرد و در سال ۲۰۱۶ به عنون برترین چهره‌ی ورزشی در افغانستان شناخته شد.

 
عکاس: الهام حسین قاطع

حضور امریکا به تقویت داعش در افغانستان انجامیده است 2018-04-23

حامد کرزی رییس جمهور پیشین کشور می‌گوید با حضور امریکا به نام مبارزه با تروریزم در افغانستان، گروه تروریستی داعش در این کشور ظهور کرد.

نُه سرباز در بادغیس توسط طالبان کشته شدند 2018-04-23

مسوولان محلی بادغیس می‌گویند طالبان شب هنگام حملات تهاجمی را بر شماری مرکزهای ثبت نام رای دهندگان در منطقه باغبان شهر قلعه نو راه انداخته اند.

تقویم برگزاری انتخابات پارلمانی اعلام شد 2018-04-22

بر بنیاد این تقویم، ثبت نام نامزدان برای انتخابات مجلس نماینده‌گان و شوراهای ولسوالی‌ها به تاریخ پنجم ماه جوزا آغاز تا 22 همین ماه ادامه می‌یابد.