ویدیوها


ویژه
چکیدۀ خبرها
خبرها
خدمات

دیدار لیونل مسی با هوادار خرد سال افغان‌اش

۱۳۹۵-۰۹-۲۳
10 ماه

مرتضی پسر خرد سال از ولسوالی جاغوری ولایت غزنی یکی از علاقه‌مندان سر سخت لیونل مسی ستاره باشگاه بارسلونای اسپانیا است.


رسانه های معتبر جهان گزارش داده‌اند که مرتضی هواداری خرد سال افغان که از پلاستیک راه راه با نوشتن شماره ده (شماره اختصاصی مسی در تیم آرجانتین) را پوشیده بود، با مسی در قطر ملاقات کرده است.

دیدار این کودک افغان با مسی سر انجام پس از گذشت یک سال به حقیقت تبدیل شده و این کودک افغان با بازیکن مورد علاقه اش دیدار می‌کند.

لیونل مسی پیشتر برای مرتضی پیراهن‌های اصلی و امضا شده اش را توسط سازمان یونیسف به کابل فرستاد.

فدراسیون فوتبال افغانستان، سفارت اسپانیا در کابل، شرکت هواپیمایی قطر نیز سال گذشته از سفر مرتضی همراه با خانواده اش به اسپانیا برای دیدار با مسی خبر دادند، اما سر انجام این سفر بنابر دلایل نا معلومی لغو شد.

گفتنیست؛ بازیکنان تیم فوتبال بارسلونا برای انجام یک بازی دوستانه با الاحلی از عربستان در قطر امشب یک بازی دوستانه را برگزار می‌کنند.

 
عکاس: الهام حسین قاطع

برخورد سلیقه‌یی در حکومت‌داری عامل بی ثباتی کشور است 2017-10-23

رییس اداره عالی مبارزه با فساد می‌گوید تقرری‌های سلیقه‌یی در ساختار نهادهای امنیتی باعث شده تا نا امنی افزایش یافته و روند صلح با چالش روبرو گردد.

امریکا عملیات مخفیانه بر رهبران طالبان را افزایش می‌دهد 2017-10-23

روزنامه‌ی نیویارک تایمز به نقل از دو مقام سازمان اطلاعاتی امریکا نوشته است که سیا تیم‌های کوچک مجرب را برای نابودی رهبران طالبان به افغانستان می‌فرستد

5 کارمند کمیسیون شکایات انتخاباتی به دادگاه معرفی شدند 2017-10-22

مسوولان این کمیسیون در خبرنامه‌ی،ایجاد موانع برای اصلاحات، ایجاد دوگانه‌گی و پاگریزی از وظیفه‌، عمده‌ترین دلایل برکناری این پنج نفر عنوان کرده اند.

not selected