ویدیوها


ویژه
چکیدۀ خبرها
خبرها
خدمات

دیدار لیونل مسی با هوادار خرد سال افغان‌اش

۱۳۹۵-۰۹-۲۳
8 ماه

مرتضی پسر خرد سال از ولسوالی جاغوری ولایت غزنی یکی از علاقه‌مندان سر سخت لیونل مسی ستاره باشگاه بارسلونای اسپانیا است.


رسانه های معتبر جهان گزارش داده‌اند که مرتضی هواداری خرد سال افغان که از پلاستیک راه راه با نوشتن شماره ده (شماره اختصاصی مسی در تیم آرجانتین) را پوشیده بود، با مسی در قطر ملاقات کرده است.

دیدار این کودک افغان با مسی سر انجام پس از گذشت یک سال به حقیقت تبدیل شده و این کودک افغان با بازیکن مورد علاقه اش دیدار می‌کند.

لیونل مسی پیشتر برای مرتضی پیراهن‌های اصلی و امضا شده اش را توسط سازمان یونیسف به کابل فرستاد.

فدراسیون فوتبال افغانستان، سفارت اسپانیا در کابل، شرکت هواپیمایی قطر نیز سال گذشته از سفر مرتضی همراه با خانواده اش به اسپانیا برای دیدار با مسی خبر دادند، اما سر انجام این سفر بنابر دلایل نا معلومی لغو شد.

گفتنیست؛ بازیکنان تیم فوتبال بارسلونا برای انجام یک بازی دوستانه با الاحلی از عربستان در قطر امشب یک بازی دوستانه را برگزار می‌کنند.

 
عکاس: الهام حسین قاطع

نگرانی دیدبان شفافیت افغانستان از وضعیت مراکز صحی در کشور 2017-08-23

دیدبان شفافیت افغانستان طی یک تحقیق در ۱۸۴ مرکز صحی در ۸ ولایت کشور یافته است که به دلیل وزارت صحت این ولایت‌ها با کمبود پزشکان مسلکی مواجه است.

غنی: افغانستان نقطه وصل و همکاری در منطقه است. 2017-08-23

آقای غنی در اظهار نظر درباره راهبرد تازه امریکا گفت که اکنون افغانستان توانسته به جهانیان بفهماند که این کشور نقطه‌ی همکاری‌های منطقه‌یی است.

ارگ از راهبرد امریکا برای حمایت افغانستان استقبال کرد 2017-08-22

ارگ ریاست جمهوری با نشر خبرنامه‌ی گفته است که رییس جمهور غنی از تصمیم امریکا به عنوان یک متعهد دوارمدار و شریک جنگ در برابر تروریسم استقبال می‌کند.

not selected