ویدیوها


ویژه
چکیدۀ خبرها
خبرها
خدمات

توپ طلای ۲۰۱۶ به کریستیانو رونالدو رسید

۱۳۹۵-۰۹-۲۳
10 ماه

ستاره ۳۱ ساله تیم ملی پرتگال و باشگاه رئال‌مادرید با دریافت چندین جایزه‌ی تیمی در این فصل، مؤفق شد تا برای چهارمین بار توپ طلا را بدست آورد.

 

کریستیانو رونالدو برنده توپ طلای ۲۰۱۶ شد.

ستاره تیم ملی پرتگال موفق شد که برای چهارمین بار عنوان بهترین بازیکن سال اروپا را بدست آورد و این عنوان را به کلکسیون افتخارات خود اضافه کند.

در حال حاظر، رونالدو در یک قدمی لیونل مسی، فاتح پنج توپ طلا قرار دارد.

نامزد بهترین بازیکن سال اروپا رونالدو از رئال مادرید، گریزمان از اتلتیکو مادرید و لیون مسی از باشگاه بارسلونا بودند.

موفقیت رونالدو در این فصل؛ قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا، قهرمانی در سوپر جام اروپا و از همه مهم‌تر قهرمانی در جام ملت‌های اروپا بود که وی یکبار دیگر به این عنوان دست یافت. در حالی که گریزمان با تیم ملی فرانسه و باشگاه اتلتیکو مادرید خود را به مرحله نهایی جام ملت‌های اروپا و لیگ قهرمانان اروپا رساند. لیونل مسی نیز در این فصل با بارسلونا قهرمان لالیگا و جام حذفی اسپانیا شد.

 
عکاس: الهام حسین قاطع

برخورد سلیقه‌یی در حکومت‌داری عامل بی ثباتی کشور است 2017-10-23

رییس اداره عالی مبارزه با فساد می‌گوید تقرری‌های سلیقه‌یی در ساختار نهادهای امنیتی باعث شده تا نا امنی افزایش یافته و روند صلح با چالش روبرو گردد.

امریکا عملیات مخفیانه بر رهبران طالبان را افزایش می‌دهد 2017-10-23

روزنامه‌ی نیویارک تایمز به نقل از دو مقام سازمان اطلاعاتی امریکا نوشته است که سیا تیم‌های کوچک مجرب را برای نابودی رهبران طالبان به افغانستان می‌فرستد

5 کارمند کمیسیون شکایات انتخاباتی به دادگاه معرفی شدند 2017-10-22

مسوولان این کمیسیون در خبرنامه‌ی،ایجاد موانع برای اصلاحات، ایجاد دوگانه‌گی و پاگریزی از وظیفه‌، عمده‌ترین دلایل برکناری این پنج نفر عنوان کرده اند.

not selected