ویدیوها


ویژه
چکیدۀ خبرها
خبرها
خدمات

توپ طلای ۲۰۱۶ به کریستیانو رونالدو رسید

۱۳۹۵-۰۹-۲۳
8 ماه

ستاره ۳۱ ساله تیم ملی پرتگال و باشگاه رئال‌مادرید با دریافت چندین جایزه‌ی تیمی در این فصل، مؤفق شد تا برای چهارمین بار توپ طلا را بدست آورد.

 

کریستیانو رونالدو برنده توپ طلای ۲۰۱۶ شد.

ستاره تیم ملی پرتگال موفق شد که برای چهارمین بار عنوان بهترین بازیکن سال اروپا را بدست آورد و این عنوان را به کلکسیون افتخارات خود اضافه کند.

در حال حاظر، رونالدو در یک قدمی لیونل مسی، فاتح پنج توپ طلا قرار دارد.

نامزد بهترین بازیکن سال اروپا رونالدو از رئال مادرید، گریزمان از اتلتیکو مادرید و لیون مسی از باشگاه بارسلونا بودند.

موفقیت رونالدو در این فصل؛ قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا، قهرمانی در سوپر جام اروپا و از همه مهم‌تر قهرمانی در جام ملت‌های اروپا بود که وی یکبار دیگر به این عنوان دست یافت. در حالی که گریزمان با تیم ملی فرانسه و باشگاه اتلتیکو مادرید خود را به مرحله نهایی جام ملت‌های اروپا و لیگ قهرمانان اروپا رساند. لیونل مسی نیز در این فصل با بارسلونا قهرمان لالیگا و جام حذفی اسپانیا شد.

 
عکاس: الهام حسین قاطع

نگرانی دیدبان شفافیت افغانستان از وضعیت مراکز صحی در کشور 2017-08-23

دیدبان شفافیت افغانستان طی یک تحقیق در ۱۸۴ مرکز صحی در ۸ ولایت کشور یافته است که به دلیل وزارت صحت این ولایت‌ها با کمبود پزشکان مسلکی مواجه است.

غنی: افغانستان نقطه وصل و همکاری در منطقه است. 2017-08-23

آقای غنی در اظهار نظر درباره راهبرد تازه امریکا گفت که اکنون افغانستان توانسته به جهانیان بفهماند که این کشور نقطه‌ی همکاری‌های منطقه‌یی است.

ارگ از راهبرد امریکا برای حمایت افغانستان استقبال کرد 2017-08-22

ارگ ریاست جمهوری با نشر خبرنامه‌ی گفته است که رییس جمهور غنی از تصمیم امریکا به عنوان یک متعهد دوارمدار و شریک جنگ در برابر تروریسم استقبال می‌کند.

not selected