ویدیوها


ویژه
چکیدۀ خبرها
خبرها
خدمات

انجام قرعه کشی مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا

۱۳۹۵-۰۹-۲۲

در نخستین دور از مراحل حذفی لیگ قهرمان اروپا، رئال‌مادرید با ناپولی ایتالیا روبه‌رو خواهد شد و پاری‌سن‌ژرمن به مصاف بارسلونا می‌رود.

 

با ختم بازی‌های مرحله‌ی گروهی لیگ قهرمانان اروپا و مشخص شدن چهره ۱۶ تیم راه‌یافته به مرحله یک هشتم نهایی، امروز (دوشنبه) قرعه‌کشی اولین مرحله حذفی از شصت‌و‌دومین فصل مهم‌ترین تورنمنت باشگاهی دنیا در مقر یوفا در شهر نیون برگزار شد.

براساس این قرعه کشی؛ جذاب ترین بازی‌های مرحله یک هشتم نهایی میان تیم‌های بایرن مونیخ و آرسنال، بارسلونا و پی.اس.جی و رئال مادرید و ناپولی انجام خواهد شد.

در سایر رقابت‌های این مرحله، منچستر سیتی به مصاف موناکو می‌رود، بنفیکا با بورسیا دورتمند تقابل می‌دهد، پورتو پرتگال از یونتوس پذیرایی خواهد کرد، بایر لورکوزن با اتلتیکو مادرید مصاف می‌دهد و سویا اسپانیا در مقابل لسترسیتی انگلستان قرار خواهد گرفت.

بازی‌های دور رفت، طی دو هفته و چهار شب در تاریخ‌های ۱۴ و ۱۵ فبروری و ۲۱ و ۲۲ فبروری و بازی‌های دور برگشت هم به همین منوال در روزهای هفتم و هشتم مارچ و ۱۴ و ۱۵ مارچ برگزار می‌شود.

 
عکاس: الهام حسین قاطع

معرفی نشدن ناظران انتخابات از سوی کمیسیون انتخابات 2018-10-09

ناظران داخلی و خارجی این روند از سوی کمیسیون انتخابات همگانی نشده است

نتایج آزمون کانکور سال 1397 خورشیدی امروز اعلام شد 2018-08-01

از میان 170 هزار تن که در آزمون کانکور شرکت کرده بودند، 138 هزار تن آن موفق شدند به موسسات تحصیلات علای و نیمه عالی دولتی راه یابند.

دور چهارم مذاکرات صلح میان طالبان و امریکا برگزار می شود 2018-07-31

دور چهارم گفتگوهای میان طالبان و دیپلومات های امریکایی پیش از فرا رسیدن عید قربان برگزار خواهد شد.