ویدیوها


ویژه
چکیدۀ خبرها
خبرها
خدمات

انجام قرعه کشی مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا

۱۳۹۵-۰۹-۲۲

در نخستین دور از مراحل حذفی لیگ قهرمان اروپا، رئال‌مادرید با ناپولی ایتالیا روبه‌رو خواهد شد و پاری‌سن‌ژرمن به مصاف بارسلونا می‌رود.

 

با ختم بازی‌های مرحله‌ی گروهی لیگ قهرمانان اروپا و مشخص شدن چهره ۱۶ تیم راه‌یافته به مرحله یک هشتم نهایی، امروز (دوشنبه) قرعه‌کشی اولین مرحله حذفی از شصت‌و‌دومین فصل مهم‌ترین تورنمنت باشگاهی دنیا در مقر یوفا در شهر نیون برگزار شد.

براساس این قرعه کشی؛ جذاب ترین بازی‌های مرحله یک هشتم نهایی میان تیم‌های بایرن مونیخ و آرسنال، بارسلونا و پی.اس.جی و رئال مادرید و ناپولی انجام خواهد شد.

در سایر رقابت‌های این مرحله، منچستر سیتی به مصاف موناکو می‌رود، بنفیکا با بورسیا دورتمند تقابل می‌دهد، پورتو پرتگال از یونتوس پذیرایی خواهد کرد، بایر لورکوزن با اتلتیکو مادرید مصاف می‌دهد و سویا اسپانیا در مقابل لسترسیتی انگلستان قرار خواهد گرفت.

بازی‌های دور رفت، طی دو هفته و چهار شب در تاریخ‌های ۱۴ و ۱۵ فبروری و ۲۱ و ۲۲ فبروری و بازی‌های دور برگشت هم به همین منوال در روزهای هفتم و هشتم مارچ و ۱۴ و ۱۵ مارچ برگزار می‌شود.

 
عکاس: الهام حسین قاطع

طالبان پنج کارمند ماین روبی را در کندهار به گلوله بستند 2018-05-21

مسوولان امنیتی کندهار می‌گویند، این کارمندان که مصروف ماین روبی مسیر پروژه تاپی در ولسوالی میوند کندهار بودند، هدف حمله مسلحانه قرار گرفتند.

طالبان با حملات می خواهند میان مردم فاصله ایجاد کنند 2018-05-21

سرور دانش معاون دوم رییس جمهورمی‌گوید، گروه طالبان همچنان با رویکردهای جدید می خواهد، حکومت افغانستان را وادار به معامله با حامیان خارجی اش کند.

یکصد خانواده از کمک های بنیاد خیریه نبی زاده مستفید شدند 2018-05-21

مسوولان بنیاد خیریه نبی زاده می گویند این کمک ها شامل آرد و روغن می باشد که به مستحق ترین افراد در ماه مبارک رمضان مساعدت کرده است.