ویدیوها


ویژه
چکیدۀ خبرها
خبرها
خدمات

انجام قرعه کشی مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا

۱۳۹۵-۰۹-۲۲

در نخستین دور از مراحل حذفی لیگ قهرمان اروپا، رئال‌مادرید با ناپولی ایتالیا روبه‌رو خواهد شد و پاری‌سن‌ژرمن به مصاف بارسلونا می‌رود.

 

با ختم بازی‌های مرحله‌ی گروهی لیگ قهرمانان اروپا و مشخص شدن چهره ۱۶ تیم راه‌یافته به مرحله یک هشتم نهایی، امروز (دوشنبه) قرعه‌کشی اولین مرحله حذفی از شصت‌و‌دومین فصل مهم‌ترین تورنمنت باشگاهی دنیا در مقر یوفا در شهر نیون برگزار شد.

براساس این قرعه کشی؛ جذاب ترین بازی‌های مرحله یک هشتم نهایی میان تیم‌های بایرن مونیخ و آرسنال، بارسلونا و پی.اس.جی و رئال مادرید و ناپولی انجام خواهد شد.

در سایر رقابت‌های این مرحله، منچستر سیتی به مصاف موناکو می‌رود، بنفیکا با بورسیا دورتمند تقابل می‌دهد، پورتو پرتگال از یونتوس پذیرایی خواهد کرد، بایر لورکوزن با اتلتیکو مادرید مصاف می‌دهد و سویا اسپانیا در مقابل لسترسیتی انگلستان قرار خواهد گرفت.

بازی‌های دور رفت، طی دو هفته و چهار شب در تاریخ‌های ۱۴ و ۱۵ فبروری و ۲۱ و ۲۲ فبروری و بازی‌های دور برگشت هم به همین منوال در روزهای هفتم و هشتم مارچ و ۱۴ و ۱۵ مارچ برگزار می‌شود.

 
عکاس: الهام حسین قاطع

اکثریت مردم خواستار نظام غیر متمرکز در کشور هستند 2018-02-22

پژوهش تازه مرکز مطالعات استراتیژیک افغانستان در مورد چگونگی نظام سیاسی در کشور نشان می‌دهد که بیشتر اشتراک کننده گان، خواهان تغییر نظام متمرکز شده اند

دوستم: بدون حضور من با طالبان گفتگو صورت نخواهد گرفت. 2018-02-22

معوان اول ریاست جمهوری که در مراسم گرامی‎داشت از سالگرد امیر علی شیرنوایی سخن می‎زد تأکید کرد که بدون حضور او مذاکره با طالبان ناممکن است.

افغانستان یکی از چهار کشور فاسد جهان است 2018-02-22

بر بنیاد گزارش نهاد جهانی شفافیت، افغانستان در سال 2017 میلادی پس از سومالیا، سودان‎جنوبی و سوریه مقام چهارم فاسدترین کشور جهان را گرفت.